Anasayfa


 

Mutlu ve güvenli bir gelecek için ilk adım;

Özel Papatya Anaokulun ’da her çocuğun benzersiz ve özel olduğu gerçeğinden yola çıkarak öğrenmeye ilgi uyandıran, var olan yetenekleri geliştiren, oyun ve eğlenceyle birlikte öğrenmelerini destekleyen, öğrenci merkezli eğitim metodları uygulanır.

2-6 yaş öğrenci gruplarından oluşan okulumuzda tam gün eğitim 07.30 - 18.00 saatleri arasındadır. İsteğe bağlı olarak okul servisimiz ulaşım desteğinde bulunur.

Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan, vatan, millet ve aile sevgisini benimsemiş, çevresine karşı hoşgörülü ve saygılı, özgüveni gelişmiş, yaratıcılığı ile topluma faydası olan, zihinsel, bedensel, sosyal ve dil gelişimlerini bireysel farklılıkları doğrultusunda tamamlamış ve en önemlisi mutlu bireyler yetiştirmek için aynı düşüncede mesleği eğitim olan kurucu ve eğitim kadrosuyla gerekli eğitim - öğretimi taahhüt etmektedir.

Bizler; saygın, alanında uzman, çağdaş eğitim kadromuzla mutlu ve güvenli bir gelecek için ilk adımımızı attık. Sizleri geleceğin ışıklı çiçekleri olan çocuklarımızı yetiştirmek amacıyla, farklı eğitim anlayışımızla tanışmanız için okulumuza bekliyoruz...