Bursa Nilüfer Anaokulları

Bursa Nilüfer Anaokulları

Bursa Nilüfer anaokulları arasında kaliteli ve modern bir eğitim misyonu ile her türlü teknolojik, fiziksel altyapıya sahip olan okulumuz fark yaratmaktadır. Çocuklarımızın en temel özelliklerin biri olan merak duygusunu ve en önemlisi hayal dünyalarını en üst düzeye çıkartacak biçimde hazırlanmış okulumuzda, bir yuva sıcaklığında ve ilgisi ile geleceğimize Bursa Nilüfer de bulunan anaokulumuzda şekil veriyoruz.

Bursa Nilüfer anaokulları çocuklarımızın zeka gelişimi ve öğrenme becerilerinin en yoğun ve en hızlı değişim gösterdiği 03 – 06 yaş döneminin öneminin farkında, çocuk eğitimi alanında uzmanlaşmış eğitmen kadrosu ile yıllardır binlerce yarınımıza eğitim vermeye devam ediyoruz.

 

Bursa Anaokulları

Bursa Anaokulları arasında fark yaratan anaokulumuz uzmanlaşan uluslararası eğitim standardında, geleceğe büyük bir adım atıyor.

Tüm birimleri ve teknolojik alt yapısı anaokulu için planlanan Papatya Anaokulu vizyonuyla da değişimin öncüsü.

Bursa Anaokulları sıralamasında farklı yaş grupları için özel olarak sınıflandırılan eğitim sistemi ile eğitim gören öğrenciler, kendi yaş grupları ile birlikte eğitim alırken aynı zamanda kendi yaş gruplarına uygun olarak planlanan eğitim programında eğitim almaktadır.

Farklı yaş grubuna ayrılan eğitim modeli ile birlikte öğrencilerin gelişimleri çok daha sağlam ve hızlı bir şekilde devam ederken, aynı zamanda kendi yaşıtları ile sosyalleşmeyi, paylaşmayı da Bursa Anaokulları aramalarında ilk sırada yer alan Papatya Anaokulunda öğrenmektedirler.

 

Nilüfer Anaokulları

Nilüfer Anaokulları için arama yapan ebeveynlerin karşısına bugüne kadar eğitim desteği sağladığı ailenin referansını alarak karşısına çıkan anaokulumuz, eviniz kadar içten, çocuk sağlığı ve psikolojisine uygun antibakteriyel ortamda, gıda mühendisi ve diyetisyenler tarafından özenle hazırlanan beslenme programları ve güler yüzlü personelleri çocuk eğitimine nilüfer anaokulları arasında devam etmektedir.

 

Ufku açık, kültürüne ve manevi değerlerine bağlı,  yaşayarak öğrenen bir nesil yetiştirmeyi hedefleyen Papatya Anaokulu Nilüfer Anaokulları arasında vizyonu ile fark yaratmaktadır.