Bursa Nilüfer En İyi Anaokulu

Bursa Nilüfer En İyi Anaokulu

Bursa Nilüfer En İyi Anaokulu için birçok farklı anaokulu ile karşılaşan ebeveynlerin anaokulu olması için planlanarak inşaa edilen Papatya Anaokulu’nda, farklı yaş gruplarına özgü oluşturulan eğitim sistemi ile birlikte, yıllardır deneyimlediği çocuk eğitimi alanındaki uzman kadrosu ve eğitimini tamamlamış olan binlerce öğrencimizin velisinin referansı ile çocuk eğitiminde fark yaratmaya devam ediyor.

Bursa Nilüfer En İyi Anaokulu olan Papatya Anaokulunda öğrencilerin gelişimleri hızlı ve kalıcı bir şekilde devam ederken, aynı anda yaşıtları aldıkları eğitimde paylaşmayı ve sosyalleşmeyi de öğrenmektedirler.

 

Bursa En İyi Anaokulu

Bursa En İyi Anaokulu aramalarında çocuk eğitiminde fark yaratan anaokulumuz, uzmanlaşan uluslararası eğitim standardında vermiş olduğu eğitim ile her geçen gün yerini kalıcı hale getirmektedir.

Tüm kullanılan bölümleri, birimleri ve teknolojik donanımıyla alt yapısı anaokulu için planlanan Papatya Anaokulu Bursa en iyi anaokulu olma unvanına sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Nilüfer En İyi Anaokulu

Nilüfer En İyi Anaokulu, çocuklarımızın öğrenme becerilerinin ve zeka gelişiminin en yoğun ve en hızlı değişim gösterdiği 03 – 06 yaş döneminin ehemmiyetinin bilincinde, çocuk eğitimi alanında tecrübeli eğitmen kadrosu ile eğitim vermeye devam etmektedir.

Modern ve nitelikli çocuk eğitimi misyonu ile her türlü fiziksel ve teknolojik altyapıya sahip olan okulumuz Nilüfer En İyi Anaokulu, çocuklarımızın hayal dünyasını ve merak duygusunu en üst seviyeye çıkararak bilginin en kuvvetli öğrenimi olan yaşayarak öğrenim metodunu kullanmaktadır.